Finální péče pro každého, kdo cítí, že jeho vlasy jsou tenké nebo oslabené, zplihlé a nedrží svůj tvar. Jedná se navíc o omlazující sérum na pokožku i vlasy, zabraňující ztrátě vlasového pigmentu a tím objevování prvních šedin. Sérum okamžitě podporuje hustotu. Tak tohle musíme vyzkoušet!

Jako téměř každou ženu nás trápí objem a hustota našich vlasů. Chceme pořádnou hřívu! Sérum Jeunesse z řady Densifique od francouzské značky Kérastase slibuje, že dodá vlasů objem, hustotu, omlazení vlasů a vlasové pokožky a dokonce podpoří růst nových vlasů. A jak to dokáže? Vyzkoušeli jsme si to!

Sérum Jeunesse

Technologie, kam se podíváš

Tahle vlasová vychytávka obsahuje hned několik funkčních technologií. Jednou z nich je Stemoxydine, který pomáhá zachovávat hustotu vlasů a působí proti ztenčování vlasů. Anti-OX cellular je komplex antioxidantů vytvořený Kérastase pro ochranu pokožky před oxidačním stresem, který způsobuje předčasnou ztrátu melanimu.

Stemoxydine

Luxusní flakonek s luxusním obsahem

Opět se budeme opakovat, ale nemůžeme si pomoci - Kérastase má flakonky a dózičky opravdu vymalezné. Už jen to, že nám září v koupelně nás baví! Sérum Jeunesse má skleněný stříbrný flakonek, který v sobě ukrývá čirou tekutinu o objemu 120 ml. Konzistence séra je klasická "vodičková". Sérum příjemně voní a zanechá provoněné vlasy po celý den.

Sérum Jeunesse

Pozor, aplikujeme!

Výrobce uvádí, že můžeme aplikovat sérum do suchých nebo umytých a ručníkem vysušených vlasů. My doporučujeme zvolit cestu umytých a tedy mokrých vlasů. Do suchých vlasů to prostě není ono. Aplikace se může na první pohled zdát být poněkud komplikovanější. Po dvou dnech už to půjde "levou zadní". Rozdělte vlasy do 5 částí do linií a aplikujte 3-4 šplíchnutí do každé této linie přímo na pokožku a krouživými pohyby vmasírujte. Jednoduše to nastříkejte do celé pešinky, na bocích hlavy a zezadu. Aplikujte však těsně u pokožky. Poté nastříkejte i do délek vlasů. I když se zdá být 3-4 šplíchnutí velká dávka, tak sérum vydrží opravdu dlouho.

aplikace séra Jeunesse

Pro muže i ženy

Super výhodou tohoto séra je i fakt, že jej mohou používat ženy i muži. Je to taková investice do páru! Ač si to muži nechtějí přiznat, tak je řídké vlasy trápí ještě více než ženy. Proto sérum aplikujte i partnerovi. Pokud chcete svému miláčkovi dopřát extra péči, mrkněte na pánskou řádu Kérastase Homme.

sérum Jeunesse i pro muže

výsledek se sérem Jeunesse

Výsledky

Už od první aplikace vlasy vypadají hustější, mají větší objem a jsou lesklejší od kořínků až ke konečkům. Nečekejte po aplikaci však jemné a hebké vlasy. Vlasy jsou takové hrubší, silnější a právě díky tomu jsou i hustší. Takže to určitě není na škodu. 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít