Trápí vás zničené vlasy, které viditelně potřebují pomoc? Nejsou jednotné, hebké a třepí se? Nápravu zničených vlasů slibuje "zelenáč" Bain Thérapiste. Tento obnovující šampon se zaměřuje na zničené vlasy stupně 3-4. Pokud dodrží, co slibuje, tak padáme na zadek a voláme SLÁVA! Jdem ho otestovat!

 

Kouzelník v zeleném kabátu

Oproti jiným šamponům, které jsme doposud testovali, má Bain Thérapiste jiné balení. Je to vysoká tuba v krásně zeleném a lesklém provedení. Opět nám bude dělat parádu v koupelně. Příjemně se drží a dávkování je velmi jednoduché.

Čicháme, čicháme

Zase nás to dostalo! Wow! Kérastase je prostě mistr na voňavé zázraky. Šampon Bain Thérapiste vás doslova učaruje svěží citrusovo-okurkovou vůní. Tahle vůně vám zpříjemní celý proces umývání vlasů a vydrží ve vlasech i velmi dlouhou dobu poté. Uvidíte, že partner vám bude pořád přičichávat k vlasům.

Pozor, aplikujeme!

Šampon má sametovou gelovovitou konzistenci, která krásně přilne k vlasům. Šampon pění na "první dobrou". Stačí aplikovat množství o velikosti středního vlašského ořechu a šampon vám krásně napění po celé hlavě. Pro důkladné omytí vlasů, aplikaci opakujte. Ihned pocítíte změny.

TIP: Před nanesením šamponu na vlasy pouštějte cca 1 min vodu. Vlasy vsáknou více vody a následné umytí bude důkladnější.

Technologická vychytávka

Šampon Bain Thérapiste obsahuje technologii Fibra KAP + Séve de Resurrection, která pomáhá obnovit strukturu vlasového vlákna pro kvalitnější vzhled vlasů. Vlasové vlákno je obaleno funkčním filmem, který snižuje tření vlasů. Pšeniční Protein pomáhá obnovit jednotnost a hebkost vlasů.

Spokojenost?

Po vyfénování jsou vlasy nádherně hebké, vzdušné, uhlazené. Vlasové vlákno je viditelně zacelené a vlasy působí opravdu kvalitně. Vyzkoušeli jsme jej na jemné i hrubší vlasy a v obou variantách byl perfektní. Vlasy se nám navíc krásně lesknou. Ano, tohle se nám líbí?

A na co si děláme dále zálusk? Tomuhle zelenému fešákovi chceme pořídit parťáka v podobě kondicionéru Soin Thérapiste, který opět vyzkoušíme.

 

Šampon Bain Thérapiste a celou zelenou řádu Thérapiste si můžete pořídit zdeNakoupit-

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít