Kérastase vypouští do světa obnovující intenzivní péči pro zničené vlasy. Jedná se o kondicionér, který je vhodný i pro jemné zničené vlasy. Vyzkoušela jste na vlasy už všechno možné a stále nic nezabralo? Tak tohle je řešení! I nás trápily zničené vlasy. Víte co? Už NETRÁPÍ! Vyzkoušeli jsme jej a funguje! Nebo snad kecáme? No přečtěte si, co my na to! 

Pro koho je kondicionér určen

Kondicionér Kérastase Soin Premier Therápiste je ze zelené řady Kérastase. Produkty Thérapiste se zaměřují na velmi poškozené a oslabené vlasy. Udává se stupeň poškození 3 - 4. Kondicionér Thérapiste je vhodný i pro jemné vlasy.

Luxusní balení

Stejně jako šampon ze stejné řady, má kondicionér velmi pěkný a na dotek příjemný obal. Sytá zelená barva bude ve vaší koupelně dělat velkou parádu. Šroubovací víčko umožňuje rychlou aplikaci kondicionéru.

Voňavé pohlazení

Kondicionér nádherně voní. Mohly bychom ho "čichat" celý den. Cítíme z něj citrusové plody smíchané se svěží okurkou. To je přesně ta kombinace, kterou na sluníčkovou sezónu chceme a požadujeme.

Aminokyseliny

Tento luxusní kondicionér obsahuje 6 aminokyselin, které se zachytí na poškozeném místě vlasu a hloubkově jej ozdraví. Pšeniční protein pomáhá obnovit jednotnost a hebkost vlasů.

Je to kozlík šikula?

Použili jsme jej na opravdu poškozené vlasy, které měly "pocuchanou" strukturu vlasového vlákna a roztřepené konečky a byly celkově takové smutné, rozlítané. Soin Premier je intenzivní obnovující péče v podobě luxusního kondicionéru. Vlasy jsme nejprve důkladně umyly šamponem Thérapiste a následně aplikovali kondicionér. Ten jsme nechali 2 minutky působit a opláchli. Kondicionér obalí vlasové vlákno ochranným filmem, který tak snižuje tření vlasů. Každý vlas je revitalizován, plný síly a lesku. Ihned vidíte, jak jsou vlasy uhlazené a konečky zacelené. Tak to je fakt něco! 

A co víc?

Vlasy jsou lehké, hebké, provoněné! Musíme si s nimi pořád hrát. Baví nás! Zase mají tu pořádnou "šťávu".

Řadu Résistance můžete koupit na naší Parádivce, stačí kliknout zdeNakoupit

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít