Dnes jsme si na "paškál" vzali obnovující masku pro zničené vlasy. Ano, máme zničené vlasy a už nás nebaví! Chceme krásné vlasy jako naše sousedka, které září na kilometr dopředu! Jak to jen dělá? Jdeme vyzkoušet obnovující masku Thérapiste, která slibuje obnovení struktury vlasů a jejich kvalitnější vzhled. Tak to jsme zvědaví!

 

Thérapiste maska je vhodná pro zničené vlasy, jejichž stupeň poškození se pohybuje na stupnici 3-4. Jedná se o takové vlasy, které se lámou, třepí, nejsou zacelené, jsou bez lesku...Maska je vhodná pro husté vlasy. Pokud jste majitelka jemných vlasů, volte raději kondicionér Soin Premier Thérapiste. Maska má jedinečnou máslovou strukturu, která proniká do samého jádra vlasů.

 

Zelená barva hlásí "therapii"

Obnovující maska Masque Thérapiste pochází ze zelené řady Résistance, která se celkově zaměřuje na ozdravení poškozených a zničených vlasů. V této řadě naleznete také produkty Volumifique, které dodají jemným vlasům parádní objem. Název "Thérapiste" hlásí terapii pro naše vlasy. Tak jim ji pojďme dopřát! Sytá zelená barva dózičky vypadá velmi luxusně a krásně se vyjímá u nás v koupelně.

Čuchy čuch - áách

Jako obvykle otevíráme a ihned přičicháme. Je to tam! Úžasná vůně, ve které cítíme svěží citrusy spolu se zelenou okurkou. Ideální volba na jaro a léto, která dodá nejen vlasům pocit svěžesti a lehkosti.

Co vše umí?

Maska proniká do jádra vlasů, které opraví a hloubkově revitalizuje. Vlasům je poté navrácena jejich pevnost a pružnost. Tahle "šikulka" obsahuje 6 aminokyselin, které se zachytí na poškozeném místě a tam usilovně pracují na jeho ozdravení. Díky pšeničnému proteinu je obnovena jednotnost a hebkost vlasů.

Aplikujeme!

Aplikujte masku v množství o velikosti oříšku nejlépe pramen po prameni do umytých, ručníkem vysušených vlasů. Soustřeďte se hlavně na délky a konečky vlasů. Jemně vmasírujte do vlasů, nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte. Pokud máte čas, tak nechte působit klidně i 10 nebo 15 minut.

 

Výsledek

Věřte nám, že změnu pocítíte ihned po umytí. Cítíte hebkost a jemnost vlasů, které jdou znatelně lépe rozčesávat. Troufáme si říct, že vlasy se nám odvděčily za to, že jsme jim konečně poskytly takovou péči, která opravdu funguje. Po prvním použití jsou vlasy zacelenější, uhlazené a působí opravdu kvalitně. Po dalších aplikacích se vlasy stále zlepšují - jednoduše paráda.

 

 

Holky, nekecáme, je to fakt něco! Opravdu to vyzkoušejte. My k tomu používáme ze stejné řady i šampon Bain Thérapiste a kondicionér Soin Premier Thérapiste a to je vlasová jízda. Takhle pěkné vlasy jsme dlouho neměli. Teď to sousedce rozhodně natřeme!

 

 

Omrkněte i další vlasové produkty Kérastase =>Nakoupit 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít