Konečně je zde péče o extrémně suché a zcitlivělé vlasy. Kérastase představuje řadu Nutritive Magistral v čele s denním krémem Créme Magistral. Tato vyživující řada poskytuje rovnoměrnou hebkost od kořínků po konečky, dodává lesk a vláčnost bez zatížení. Co Créme Magistral vše umí?

 

Dnes jsme si na "paškál" vzali denní krém z řady Nutritive Magistral. Jedná se o žhavou novinku letošního léta.

 

Kde se vzal?

Tento šikula se zrodil jednoduše z nutnosti! Extrémně suché vlasy v létě potrápí téměř každou ženu. Naše vlasy jsou vystavovány slunci, chlóru, moři, větru, klimatizaci....a to vše naše vlasy vysušuje. Spolu s Créme Magistral přichází v péči o extrémně suché a zcitlivělé vlasy také šampon, kondicionér a vlasová maska.

Co umí?

Créme Magistral poskytuje intenzivní výživu s dotekem lehkosti. Dodá vlasům vláčnost, pružnost a oslňující lesk. Příjemné plus tohoto krému je, že poskytuje ochranu před teplem. Říkáme jen: "áááááách"!

Textura krému

Jedná se o texturu Nutri-Balm. Krémový bílý balzám, který roztaje na vlasech a pronikne do délek. Vlas dokonale obalí až po konečky. Uhlazuje, dodává lesk a zhebčuje.

 

Zázračný Benjoin

Řada Magistral obsahuje zázračnou látku Benjoin. Benjoin je ušlechtilý strom rostoucí v subtropických oblastech, který má schopnost vylučovat pryskyřici Benjoin schopnou obnovit jeho vnitřní výživu zevnitř a vyplnit své nejhlubší dutiny. Kérastase se povedlo vytěžit tuto zázračnou pryskyřici a sloučit ji s Irisome v nejvyšší koncentraci. V překladu: jedná se o maximální možnou výživu pro naše vlasy. Hurá!

Co na to ženy?

Créme Magistrale ozkoušela naše dámská redakce a jednoznačně jsme se shodly, že je SUPER! Svěží vůně, okamžitá výživa, nenechává vlasy mastné a můžeme jej použít kdykoliv během dne nebo před foukáním vlasů.

Použití

Krémík můžete aplikovat hned několika způsoby:

 

1. Aplikujte na  umyté, ručníkem vysušené vlasy před fénováním. Vmasírujte do délek a konečků. Neoplachujte a vlasy vyfoukejte.

2. Créme můžete aplikovat i do suchých vlasů jako poslední dotek! A jednoduše kdykoliv dle potřeby. Je to ideální parťák do kabelky na použití kdykoliv během dne, kdy ucítíte, že vlasy potřebují výživu.

 

TIP: V případě silných vlasů před foukáním aplikujte Nectar Thermique a po foukání do suchých vlasů naneste Créme Magistral. To budete koukat na ten zázrak!

 

Více informací o denním krému a celé řadě Magistral se dozvíte zde =>Nakoupit 

 

 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít